Collection: Popular Online Language Classes with CORE Languages

With CORE Languages, you can start with a single package or a monthly subscription. Purchase to get started or contact us with your questions.
4 products
  • Explore - 4-Hour Language Package
    Regular price
    $200.00
    Sale price
    $200.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Improve - 8-Hour Language Package
    Regular price
    $384.00
    Sale price
    $384.00
    Regular price
    $400.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Excel - 12-Hour Language Package
    Regular price
    $540.00
    Sale price
    $540.00
    Regular price
    $600.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Immerse - 20-Hour Language Package
    Regular price
    $800.00
    Sale price
    $800.00
    Regular price
    $1,000.00
    Unit price
    per 
    Sold out